x-betonet
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
x-betonet

www.be.....


Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΣΤΕΛΑΡΑ

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΣΤΕΛΑΡΑ Empty ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΣΤΕΛΑΡΑ Πεμ 14 Φεβ 2008 - 18:41

tasos2004



Χαιρομαι που σε βλεπω στο forum,και μπορω να εεπικοινωνησω εστω και ετσι μαζι σου.Δεν ειχα το τηλεφωνο σου δυστυχως για να μπορεσω να σου πω οτι ειμαι μαζι σας στην οποιαδηποτε νεα προσπαθεια κανετε και θα σας στηριξω οπως μπορω.Μιλησα ομως με τον Μ ιλτο και τα ειπαμε πανω κατω τι εγινε και τι μπορει να γινει απο δω και περα.Ελπιζω,ευχομαι,αλλα ειμαι και σιγουρος οτι θα δημιουργηθει κατι νεο που συντομα θα γινει το νουμερο ενα στην Ελλαδα απο πλευρας στοιχηματος.
Αντε και περιμενω να σε ξαναδω παλι στο γηπεδο να τα πουμε απο κοντα.

brazilianos

brazilianos

Γεια σου Γιάννη. Χαίρομαι που σε βλέπω και πάλι δίπλα μας. Ελπίζω και εγώ να τα πούμε στο γήπεδο.
Vamos!

elvetos

elvetos

Γεια σου ρε Τζώνυ!

Να κανονίσουμε οπωσδήποτε συνάντηση, είχα μια φαϊνή ιδέα για μάσα στο εστιατόριο του "Ναού". Ίσως το έχεις τιμήσει κιόλας! Μέσα είναι και ο Στελάρας, ίσως έρθει και κανένας άλλος... Βλέπουμε...

Καλώς σε βρήκαμε και πάλι. Ελπίζω να έλυσες τα προβλήματα με τον παροχέα (σε διάβασα στο blog του Σκανδιναβού) και να μπαίνεις πλέον κανονικά στο φόρουμ.

http://www.zoustos.com

tasos2004



Γεια σου φιλε Ελβετε,ευχαριστω για την προσκληση,και οποτε μπορειτε κανονιζουμε τις λεπτομερειες.Δυστυχως δεν μπορεσα να λυσω το προβλημα μου,και μπαινω στο forum με την απλη συνδεση.Εδω και μια βδομαδα προσπαθω να τηλεφωνησω στο τεχνικο τμημα αλλα τζιφος.Και ετσι προς το παρον,μπαινω στο forum οχι τοσο συχνα οσο θα ηθελα.Βλεπεις,μου εχει γινει συνηθεια αυτη η επαφη με τους συνεργατες και τους συνδρομητες,που μου κακοφαινεται το οτι εγινε(απο ασχετους ανθρωπους).
Περιμενω τις προτασεις σας για το τραπεζι.

5ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ ΣΤΕΛΑΡΑ Empty ... Παρ 15 Φεβ 2008 - 18:37

man99



Γειά σας Αρειανοί....))))))))) Very Happy
Φάγατε πολύ ξύλο με το ΠΑΟΚ.. Smile

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Παρόμοια θέματα

-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης